Sıhhı Tesisat
Sıhhı Tesisat
Oteller, Hastaneler, Yönetim Binaları, Ofis Binaları, Endüstriyel tesisler, Alış-Veriş Merkezleri, İş merkezleri, Toplu konutlar, Spor Kompleksleri, Eğlence merkezleri gibi yapıların SIHHİ TESİSAT projelerinin yapımı ve uygulama işleri Firmamızın konularındandır

Detaylara Gözat

Isıtma Tesisatı
Isıtma Tesisatı
Oteller, Hastaneler, Yönetim Binaları, Ofis Binaları, Endüstriyel tesisler, Alış-Veriş Merkezleri, İş merkezleri, Toplu konutlar, Spor Kompleksleri, Eğlence merkezleri gibi yapıların ISITMA projelerinin yapımı ve uygulama işleri Firmamızın konularındandır

Detaylara Gözat

Soğutma Tesisatı
Soğutma Tesisatı
Oteller, Hastaneler, Yönetim Binaları, Ofis Binaları, Endüstriyel tesisler, Alış-Veriş Merkezleri, İş merkezleri, Toplu konutlar, Spor Kompleksleri, Eğlence merkezleri gibi yapıların SOĞUTMA projelerinin yapımı ve uygulama işleri Firmamızın konularındandır.

Detaylara Gözat

Havalandırma Tesisatı
Havalandırma Tesisatı
Havalandırma, kapalı bir alana doğal ya da mekanik yolla temiz hava akımı sağlanması. İçeri temiz hava girerken, buna eşdeğer hacimde, zararlı gazlarla, kokularla, tozlar­la kirlenmiş ve ısınmış hava dışarı atılır.Mekanik yolla havalandırma, kapalı böl­melere temiz hava emen ya da kirli havayı dışarı atan fanlarla yapılır.

Detaylara Gözat

Yangın Tesisatı
Yangın Tesisatı
Yangından korunma sistemleri ; olası yangın anında insan sağlığına ve eşyalara zarar gelmeden yangını söndürmek amacıyla yapılan tesisat ve sistemlerdir.

Detaylara Gözat

Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz sektöründe, iğdaş yetkili doğalgaz firmalarının yaptığı iki çeşit tesisat vardır. Bunlardan birincisi kolon tesisatı ; Apartmanınızın kapısına kadar, yolların altından borularla getirmiş olduğu gazı, daire kapılarına getirir.

Detaylara Gözat

Endüstriyel Tesisat
Endüstriyel Tesisat
Endüstriyel tesislerde buhar, gaz, hava ve yağ gibi her türlü akışkanın bir kaynaktan alınıp kullanım noktasına taşınması için gerekli olan her türlü boru ve sistem ekipmanlarının projelerinin yapımı ve uygulama işleri Firmamızın konularındandır.

Detaylara Gözat